Koolitants 2017: Tallinna tantsupäevade eripreemiad ja edasipääsejad
18. ja 19.veebruaril toimusid Tallinna tantsupäevad.
ERIPREEMIAD:
GREETEL JOANNA VÕRK - eripreemia tehnilise ja väljapaistva esituse eest
DanceAct Tantsustuudio “Pöörane”
juhendaja Greetel Joanna Võrk
10.-12. klass, vabatants
Eripreemia muusika ja tantsu hea sünergia eest
Saku Street “Neile meeldib”
juhendaja Birgit Käsper
10.-12. klass, kooli tants
Eripreemia keerulise teema nutika lahenduse eest
KPK - Kalamaja Põhikool “Klass”
juhendaja Margarita Remnjova
4.-7. klass, kooli tants
Eripreemia erinevate esteetikate segamise eest
Haldjas “Hinged vanast tsirkusest”
juhendaja Pille Kuldkepp
10.-.12. klass, vabatants
MARIA ZIKAS - eripreemia hingestatud esituse eest
Tantsustuudio "Star Dance" “Unenägusid püüdmas”
juhendaja Olga Lans
4.-7. klass, vabatants
OLESJA KAZEKO - eripreemia noorte inspireerimise eest
Tallinna Kopli Noortemaja estraadistuudio Extemp
Eripreemia stiilsuse eest
TKDS Tantsustuudio “Kas julged mulle midagi öelda?”
juhendaja Julia Kononjuk
10.-12. klass, tänavtats
AHTO PÄÄSIK - eripreemia tänavatantsu rikastamise eest
ROMAN MIHHAILOV - muusika ja koreograafia tabava sidumise eest
POLINA ŽUKOVA - LAZARTŠUK – eripreemia muinasjutuliste lavastuste eest lastetantsudes Tantsuteater Polly rühmad
Eripreemia muusika ja tantsu hea sünergia eest
TantsuGeen “Peaproov”
juhendaja Regina Teino
1.-4. klass, lastetants
SASKIA HANNUS - MeeleKolu eripreemia
Flamencostuudio Fiesta “Malaga tüdrukud”
juhendaja Anne Anderson
1.-4. klass, lastetants
MIA ARUMEEL - MeeleKolu eripreemia
Rahukad 2C “Silmad pärani kinni”
juhendaja Ulrike Morel
1.-4. klass, lastetants
LOTTEMAA ERIPREEMIA - Tantsuklubi KOIT “Plaksurõõm”
juhendaja Kristina Raja
mudilased, lastetants
Eripreemia muusika ja tantsu hea sünergia eest
Vilistlased “Dementia”
juhendajaAune Tenslind
10.-12 . klass, showtants
Poweri eripreemia
Sparta/Levadia Tantsutüdrukud “Drill”
juhendajad Berit Kiik ja Liis Laisaar
6.-9. klass, showtants
Eripreemia efektsete kostüümide eest
Tallinna Kanutiaia Huvikooli Sixtina tantsustuudio“Armastuse aed”
juhendaja Tiina Jantson
6.-9. klass, showtants
MARKUS MONAK - eripreemia muusika ja koreograafia hea sünergia eest
EDASIPÄÄSEJAD
Dreamstudio „Hektiline õhin“
juhendaja Julia Koneva
6.-9. klass, vabatants
ETA Tantsukool „Reiv“
juhendaja Helena Pihel
6.-9. klass, vabatants
Carolina-Waf „Elu rööpad“
juhendaja Markus Monak
10.-12. klass, vabatants
ETA Tantsukool, „Puhk!“
juhendaja Julia Koneva
10.-12. klass, vabatants
Tantsuklubi KOIT „Pulga polka“
juhendaja Kristina Raja
4.-7. klass, eesti tants
MODUS „Seto hop“
juhendaja Piret Torm-Kriis
10.-12 klass, eesti tants
Tantsu- ja vabaajakeskus dotE „Kehakeel“
juhendaja Ahto Pääsik
4.-7. klass, tänavatants
RightWay Tallinn, „Lisa bassi!“
juhendaja Tomas Araškevičius
6.-9. klass, tänavatants
Finesse „Eluköidikud või trossid“
juhendaja Ahto Pääsik
6.-9. klass, tänavatants
P.I.P.E. „Elu labürint“
juhendaja Roman Mihhailov
10.-12. klass, tänavatants
Arte Flamenco „Habaneera“
juhendaja Maria Rääk
4.-7. klass, estraaditants
Tantsuteater Polly „Suusatund“
juhendaja Polina Žukova-Lazartšuk
mudilased, lastetants
Tantsu- ja vabaajakeskus dotE „Muinasjutt suure kõrvitsaga“
juhendajad Kati Ly Koit, Hanna Pintson, Mirjam Rõõmussaar
mudilased, lastetants
Studio JOY ja Läänemere Gümnaasium „Unustatud nukud“
juhendaja Alexander Makarov
1.-4. klass, lastetants
Tantsuteater Focus „See elab meis!“
juhendaja Ljudmila Verbizka
1.-4. klass, lastetants
Carolina tantsustuudio „Mr.Tic-Tac“
juhendaja Merle Kaare
1.-4. klass, lastetants
Tantsugeen „Teepeo võlud ja valud“
juhendaja Elisa Litvin
4.-7. klass, showtants
Tallinna Kopli Noortemaja estraadistuudio Extemp „Alati olen mina lustlik“
juhendaja Olesja Kazeko
4.-7. klass, showtants
V.A.T Stuudio „Kõik ei leia väljapääsu“
juhendaja Kätlin Kim
10.-12. klass, vabatants - žanri muutus
Tantsustuudio "Star Dance" „Aplaus“
juhendaja Olga Lans
6.-9. klass, showtants
TantsuGeen „Minu hingeloom“
juhendaja Elina Tamm
6.-9. klass, showtants
Dreamstudio „Violetne müra“
juhendaja Julia Koneva
6.-9. klass, showtants
Carolina tantsustuudio „Ohvrite marss“
juhendajad Rauno Zubko ja Merle Kaare
10.-12. klass, showtants
Suured tänud kõikidele osalejatele ja juhendajatele! Kummardus kaasaelajatele ja toetajatele!
TANTS LIIGUTAB!
Kommentaarid
Postita kommentaar